0464 213 36 50
0533 398 67 87
 • slide1
  RESTAURANT PROGRAMI VE RESTAURANT YÖNETİM SİSTEMLERİ
  Restoran, masa ve müşteri takibi yapmanıza olanak sağlayan, tüm işletmeler için tasarlanmış WOLVOX Restoran Yönetimi ile tüm süreçleri takip edin.
  Detay için
  SANAL MAĞAZALARDA YERİNİZİ ALIN
  Sanal Mağaza Entegrasyonu Paket İçeriği İÇİN BİZE ULAŞIN
  Detay için
 • slide1
  AKINSOFT PERAKENDE ÇÖZÜMLERİ
  AKINSOFT Perakende Çözümleri, süper marketler, bakkallar, benzin istasyonları, mağazalar ve satışlarını hızlı bir şekilde yürütmek isteyen tüm işletmeler için geliştirdiğimiz programımızdır.
  İLETİŞİME GEÇİN
 • slide1
  laundry service
  We care for the clothes you wear
  order now
  dry cleaning service
  Cleaning excellence guaranteed!
  order now

AKINSOFT DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ

Türkiye ve Dünya genelindeki yaygın ve aktif satış kanallarımız, eğitim merkezlerimiz ve destek noktalarımızla kullanıcılarımıza en etkili çözümleri sunmaktayız. AKINSOFT olarak geniş ürün yelpazemiz, servis destek kanallarımız, oluşturduğumuz markalarımız ve alanının öncü kuruluşu olmanın sorumluluğuyla çalışma tempomuzu sürekli arttırmakta, bilişim ve teknoloji firmalarına da iş birliği kapılarını sonuna kadar açmaktayız.

HAKKIMIZDA

Anahtar Bilişim Teknolojileri Profesyonel ekibiyle Karadeniz bölgesinde Akınsoft Bayisi olarak Muhasebe Programları,Stok Takip Programları,Market Otomasyon Sistemleri,Barkod Sistemleri,E-Ticaret Sistemleri ve Restaurant Sistemleri gibi bütün sektörlerde akınsoft programlarıyla hizmet etmektedir.